Держприкордонслужба: Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні

опубліковано: 2022.05.04 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1955
 
 

За добу 2 травня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули більше 59 тисяч осіб та майже 15 тисяч транспортних засобів.

З України минулої доби вибули понад 29 тисяч осіб. 18 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

До України за минулу добу прибули 30 тисяч осіб, з них понад 27 тисяч – українці.

Оформлено майже 270 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадуємо, що відстежувати завантаженість пунктів пропуску для перетину кордону до ЄС і Молдови (у Чернівецькій області) можна на фейсбук-сторінці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Дані оновлюються кожні три години.

Звертаємо увагу, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

Наголошуємо, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/57-95-%D0%BF#Text

  \Важливо: зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт), можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено. 


 

Адміністрація Державної прикордонної служби України

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини