Окупанти хваляться, що навчилися “грамотно мародерити” в Україні, – СБУ

опубліковано: 2022.04.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 833

Вони радіють, що знайшли спосіб, аби в них нічого не відбирали, а все награбоване на нашій землі можна було безперешкодно переправити до рф.

Про це свідчать нові телефонні розмови російських окупантів, які є у розпорядженні СБУ.

На записі син-мародер хизується перед матір'ю, як вдало разом з іншими військовими злочинцями пограбував українське село.

«Мы когда в деревне стояли, мы с пацанами, нах*й, хату вскрыли. И знаешь, чо я оттуда вынес? Компьютер, нах*й… Компьютер, стоимостью примерно тысяч 150. Я его домой привезу. Ну я там еще по мелочам набрал», - радіє загарбник.

На ремарку своєї матері, що в нього можуть відібрати награбоване, спокійно відповідає: «Та не отберут. Мы, это, знаем, куда заныкать. Мы все грамотно делаем».

"Знаєте, які емоції це викликало у жінки? Подив і захоплення синочком! Схоже, в росії не навчають своїх дітей, що красти - це гріх і злочин. Що на комп’ютер та ювелірні прикраси слід заробити. І що для цього не треба вбивати і мародерити. Що ж, наші доблесні ЗСУ продовжують давати ворогу уроки ввічливості. Наразі їх уже засвоїли близько 22 тис. загарбників",- додають в СБУ.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини