Калуською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення за фактом незаконного заволодіння трьома особами автомобілем

опубліковано: 2022.03.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1012
 
Як установлено в суді та підтверджено матеріалами досудового розслідування, троє жителів с. Збора Калуського району, які раніше не притягались до кримінальної відповідальності, за попередньою змовою, в червні 2019 року, у нічний час,  незаконно заволоділи автомобілем з метою подальшого розібрання на запасні частини, який знаходився на території господарства у с. Кадобна.
В ході досудового розслідування молодики беззаперечно та у повному обсязі визнали свою вину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення, усвідомили протиправність своїх дій та  відшкодували потерпілому завдані збитки.
У зв’язку з цим, між прокурором та обвинуваченими було укладено угоду про визнання винуватості.
23.02.2022 вироком Калуського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченими,  останніх визнано винними у вчиненні  кримінального правопорушення, передбаченого    ч. 2 ст. 289 КК України та призначено покарання у вигляді  5 років позбавлення волі, з іспитовим строком 2 роки.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини