Калуською окружною прокуратурою проведено перевірки стану додержання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян і міжнародних стандартів у спеціальних установах органів поліції, а також при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення

опубліковано: 2022.03.31 | Коментарів: 0 | Переглядів: 953
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про прокуратуру» - однією із функцій прокуратури являється нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.
Калуською окружною прокуратурою проведено перевірки стану додержання вимог законодавства щодо забезпечення конституційних прав громадян і міжнародних стандартів у спеціальних установах органів поліції, а також при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення.
З метою усунення виявлених порушень вимог законодавчих актів України, прокуратурою внесено 5 вказівок в порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру», виявлені порушення усунуто, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 осіб.
Пріоритетами на цьому напрямку є додержання прав і свобод людини, запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність особи поводженню чи покаранню.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини