Бустерну дозу проти коронавірусу вже отримали 3486 прикарпатців

опубліковано: 2022.01.27 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1011
Сьогодні під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, за участю директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігоря Дмитренка, генерального директора ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ» Руслана Савчука, а також експертів у медичній галузі відбувся брифінг для представників засобів масової інформації щодо епідеміологічної ситуації на Прикарпатті, інформує Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

За словами Людмили Сірко, за останню добу в області виявлено 2862 нових випадки захворювання на COVID-19. Це найбільший показник за весь час пандемії. 241 особу госпіталізували до медичних закладів, які лікують хворих на коронавірус, 186 людей одужали, 13 – померли.

За словами Руслана Савчука, найбільше хворих виявлено у Івано-Франківському та Надвірнянському районах. Що ж до дитячого населення, то впродовж минулої доби захворіли 206 дітей, з яких 164 - шкільного віку. Також недугу діагностовано у 42 медичних працівників.  

«На сьогодні у медзакладах області розгорнуто 3382 ліжко-місцядля лікування хворих, 63% наразі зайняті, - повідомила заступниця голови облдержадміністрації. – Вкотре звертаємося до жителів області не бути байдужими до свого здоров’я, а прийти у пункти щеплення та центри вакцинації, щоб імунізуватися та убезпечити себе і свої рідних від тяжких наслідків хвороби».

Слід додати, що за минулу добу проти COVID-19 на Прикарпатті вакцинувалися 2444 особи. Загалом упродовж січня щепилися понад 47 тисяч прикарпатців. Бустерну дозу отримали 3486 осіб. На сьогодні повністю імунізованими проти коронавірусу є 29,6 % наших краян.

Фото за посиланням.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини