Понад 600 тисяч грн вклала Бурштинська ТЕС в безпеку міста

опубліковано: 2022.01.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 883

У 2021 році ДТЕК Бурштинська ТЕС виділила 300 тисяч грн для реалізації в Бурштинській громаді третього етапу програми «Безпечне місто». За рік було прокладено 3 км локальної мережі та встановлено 15 нових камер відеоспостереження. З початку впровадження програми сума інвестицій з боку підприємства сягнула 626 тисяч грн.

ДТЕК Енерго – відповідальна і надійна компанія, яка впродовж багатьох років є стратегічним партнером Бурштинської громади. Програма «Безпечне місто» реалізовується в Бурштині з 2017 року. Вона передбачає встановлення камер відеоспостереження у громаді заради покращення безпеки жителів. Щороку компанія, в рамках програми соціального партнерства, спільно з Бурштинською міською радою, розробляє та втілює в життя черговий етап програми.

 

«Це важлива програма для всіх бурштинців, яку ми щороку дофінансовуємо, адже безпека життя кожного жителя є пріоритетом не тільки у нас на ТЕС, але й поза нею. В рамках перших двох етапів вдалося облаштувати серверну кімнату, побудувати окрему локальну мережу по місту та встановити 32 камери відеоспостереження. В 2021-му станція інвестувала в програму ще 300 тисяч грн. Зараз завершуємо третій етап програми і в планах на 2022 рік реалізація 4 етапу, до якого ми теж долучимося», - прокоментував в.о директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Максим Шумченко.

В цілому, з 2017 року в громаді вдалось протягнути понад 13 км кабельної мережі, облаштувати серверну кімнату, встановити близько 50 камер відеоспостереження. Загальна вартість соціальних інвестицій  сягнула 1,5 млн грн, з них 626 тисяч вклала ДТЕК Бурштинська ТЕС.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини