До Долинського відділу Калуської окружної прокуратури за 2021 рік надійшло 112 звернень, з них 56 вирішено, з яких 4 задоволено, 55 звернень направлено для вирішення до інших відомств.

опубліковано: 2022.01.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1069

До Долинського відділу Калуської окружної прокуратури за 2021 рік  надійшло 112 звернень, з них 56 вирішено, з яких 4 задоволено, 55 звернень направлено для вирішення до інших відомств.

Висвітлено діяльність Долинського відділу Калуської окружної прокуратури в засобах масової інформації шляхом подання 37 виступів, з них 13 виступів в друкованих ЗМІ, 13 виступів в електронних ЗМІ та 10 в Інтернеті. 

 Також, Органи прокуратури здійснюючи конституційну функцію представництва інтересів держави в суді, зобов’язані вживати заходів, спрямованих на реалізацію повноважень щодо участі у виконавчому провадженні при виконанні судових рішень, постановлених за їх позовами.

Долинським відділом Калуської окружної прокуратури  активно використовуються повноваження учасника виконавчого провадження. Зокрема,  в 2021 році на усунення порушень закону в діях державних виконавців, як учасниками виконавчого провадження, подано 8 скарги в порядку відомчого контролю, які розглянуті та задоволені.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини