В Університеті Івано-Франківська підписали Меморандум про співпрацю з послом Лівану

опубліковано: 2021.12.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1208

 

Сьогодні Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ліванській Республіці Ігор Осташ і ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький підписали Меморандум про співпрацю.

Пан Ігор Осташ розповів студентам навчального закладу про видатних українців, чиї життя були пов’язані з Ліваном, а також презентував унікальну книгу –  факсимільного видання Мазепинського Євангелія, яке було надруковане у січні 1708 року в сирійському місті Алепо коштом гетьмана України Івана Мазепи для арабськомовного світу.

«Підписаний сьогодні Меморандум діятиме не лише на папері. Якщо у вас буде реальне бажання, можете приїхати до Лівану, можемо придумати якийсь цікавий спільний проект, провести конкурси на найцікавіші наукові роботи», – сказав студентам пан Ігор Осташ.

Ректор Університету Короля Данила Мирослав Луцький розповів про різноманітні міжнародні проекти, у яких активно беруть участь студенти УКД, і наголосив, що майбутня співпраця з навчальними закладами Лівану була б дуже цікавою та важливою для університету.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини