У Івано-Франківську відбудеться одноразовий допрем’єрний показ першого повнометражного фільму україномовних блогерів.

опубліковано: 2021.12.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 1433

У Івано-Франківську відбудеться одноразовий допрем’єрний показ першого повнометражного фільму україномовних блогерів.

У четвер, 23 грудня, о 17:00 у холі театру кіно «Люм’єр» (вул. Грушевського, 3) в Смарагдовому залі відбудеться прес-конференція авторів та ініціаторів першого повнометражного фільму україномовних блогерів «Чарівний глечик». Після зустрічі з представниками медіа у Агатовому залі відбудеться показ стрічки.

О 19:00 пройде фан-зустріч всіх охочих з акторами фільму.

 

Для довідки: «Чарівний глечик» – це молодіжний фільм українського виробництва, знятий у рамках наймасштабнішої битви блогерів в підтримку українського кінематографу.

Головну роль у стрічці зіграв популярний франківський блогер Дмитро Варварук. Він також виступив режисером кіно та долучив до проєкту найпопулярніших україномовних блогерів, більшість з яких мешкають у Івано-Франківську.

За сценарієм, троє друзів: Діма, Андрій та Володя планують організувати дискотеку усусідньому селі. Проте несподівана магічна знахідка змінює хід подій і хлопці переживають справжні випробування.

Жанр: Пригоди, комедія, фантастика;

Продюсер: Дмитро Варварук;

Режисер: Богдан Ченкалюк;

Креативні продюсери: Микола Матиміш, Андрій Галин;

У головних ролях: Діма Варварук, Володимир Карковський, Андрій Галин, Юлія Вербинець, Judah Kelechi (Юра з Коломиї), Яна Сорочак.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини