ДОСЛІДЖЕННЯ БІЛОГО \ СЕРІЯ КОНЦЕРТІВ НОВОЇ МУЗИКИ

опубліковано: 2021.12.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 801

 

 

Платформа Kyiv Contemporary Music Days у партнерстві з галереєю сучасного мистецтва The Naked Room запускає серію концертів сучасної академічної музики ХХ та ХХІ століття. 

 

14, 16 та 21 грудня у приміщенні галереї (вул. Рейтарська, 21) звучатимуть твори сучасних композиторів з України, США, Японії, Італії, Фінляндії та інших країн у виконанні провідних українських музикантів: скрипалів Ігоря Завгороднього, Андрія Павлова, Ореста Смовжа та контрабасиста Назарія Стеця.

 

Детальну інформацію про концерти можна знайти на Facebook-сторінці події «дослідження білого \ концерти нової музики».

 

Обрати ціну та придбати квиток.

 

Додати подію в календар

 

ПРО СЕРІЮ КОНЦЕРТІВ

«Дослідження білого» – цикл з трьох концертів, метою яких є віднайдення нових рамок чи нових можливостей струнних інструментів, їх взаємодії між собою, а також зі слухачем, його сприйняттям та з простором, у якому відбуватиметься звучання. 

 

АНДРІЙ ПАВЛОВ. ІГОР ЗАВГОРОДНІЙ

14.12 19:00

Скрипковий дует: два ідентичні інструменти, що дзеркально доповнюють одне одного, але в той самий час дозволяють кожному створювати відображення іншого. Твори досліджують можливість паралельного існування двох ідентичних інструментів у одному просторі, а сам концертний простір досліджується цілісністю резонансів.

Звучатимуть 32 дуети Лучано Беріо.

 

ОРЕСТ СМОВЖ

16.12 19:00

Скрипка соло. Концерт, у якому залучений тільки один музикант, але уся програма розвивається у кількох різноспрямованих векторах одночасно, дозволяючи слухачу самостійно вирішити, який з них є основним, а які його доповнюють. 

Програма не є попередньо оголошеною послідовністю творів, а відкриває можливість спостереження за ротацією музиканта у просторі залу, між лініями розвитку і між самими творами. 

 

НАЗАРІЙ СТЕЦЬ. ОРЕСТ СМОВЖ. 

21.12 19:00

Два полярні інструменти – скрипка та контрабас – взаємодіють, зустрічаючись посередині, та в той же ж час відкривають кожному з них можливість іншої траєкторії. Це два інструменти, які віддзеркалюють один одного максимально викривлено.  

Твори програми досліджують можливості взаємодії двох антиподів.

Концертний простір досліджується протилежністю резонансів.

 

 

ПРО KCMD

Kyiv Contemporary Music Days (KCMD) — українська освітньо-концертна платформа сучасної академічної музики. Упродовж шести років KCMD організувала понад 150 подій у рамках порізнених проєктів та семи фестивалів. Серед них концерти оркестрової, камерної й електроакустичної музики в Україні та Португалії — онлайн, офлайн та у віртуальній реальності; п’ять міжнародних майстер-класів; серії лекцій і воркшопів, до яких були залучені музиканти з понад 20 країн.

 

Детальна інформація про платформу: www.kcmd.eu

Зв’язок з KCMD: hello@kcmd.eu

 

ПРО THE NAKED ROOM

 

The Naked Room — галерея сучасного мистецтва, програма якої представляє персональні виставки художниць і художників нашого покоління. Ці виставки є результатом тривалого кураторського діалогу з їхніми автор(к)ами, що реалізується у форматі камерного висловлювання.

 

The Naked Room є простором для зустрічі й комунікації між тими, хто творить і любить мистецтво. У The Naked Room працює книжна лавка, яку курує IST publishing та The Naked Bar, створений командою гастроентузіасток Foodies.

 

Детальна інформація про галерею: thenakedroom.com

Звʼязок з The Naked Room: hello@thenakedroom.com

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини