Калуською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відкритому за фактами порушення недоторканості житла та вчинення зґвалтування

опубліковано: 2021.12.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 546
Калуською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відкритому за фактами  порушення недоторканості житла та вчинення зґвалтування.
Так, 36-річний чоловік у липні поточного року, перебуваючи у с. Ріпне Дубівської територіальної громади Калуського району,  в стані алкогольного сп’яніння, незаконно проник до житла 70-ти річної жінки, з метою зґвалтування останньої. В подальшому, застосовуючи психологічний тиск, шляхом погрози фізичною розправою із застосуванням кухонного ножа, який знайшов у її ж квартирі, та застосовуючи фізичну силу до потерпілої, став викручувати   їй руки та наніс удар у ліву скроню голови потерпілої, від чого вона впала на підлогу та  отримала тілесні ушкодження. Після цього, обвинувачений розірвавши одяг потерпілої, долаючи фізичний опір останньої, вчинив щодо неї дії сексуального характеру, без добровільної згоди (зґвалтування).
В судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю.
26 листопада 2021 Рожнятівським районним судом,  особу засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини