Віктор Ляшко: Вперше за 3 місяці виписок з “ковідних” лікарень більше, ніж госпіталізацій

опубліковано: 2021.11.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 781
 
Як зазначив міністр під час щоденного брифінгу, стабілізація рівня госпіталізацій є першим позитивним сигналом проходження піку захворюваності та початку розвантаження медичної системи України.
Порівняно з попереднім тижнем на 13% відбулося збільшення кількості випадків госпіталізацій.
«Вперше за останні три місяці середньодобова кількість виписок із "ковідних" лікарень переважає над кількістю госпіталізованих. До лікарень госпіталізують в середньому на 7% менше пацієнтів, ніж виписують", - розповів міністр.
Також, за його словами минулого тижня в Європі було зареєстровано майже 2 мільйони випадків коронавірусної хвороби. Це максимальний показник за тиждень у цьому регіонів з початку пандемії.
Найбільший приріст у відсотках демонструють Угорщина, Німеччина, Австрія, Данія та Італія. Стабілізація кількості випадків та їх поступове зменшення фіксується в Естонії, Румунії, Латвії та Швеції.
В Україні також спостерігаємо 6 % зменшення випадків коронавірусної хвороби за цей тиждень, порівняно з минулим.
"Проте, це ще не перемога над вірусом. Кількість випадків захворювання та рівні госпіталізації перебувають на досить великих значеннях. Тому потрібно продовжувати нарощувати темпи вакцинації та дотримуватися карантинних обмежень", - підсумував Віктор Ляшко.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини