На Прикарпатті відбулася прем’єра відеокліпу «Кольорове дитинство»

опубліковано: 2021.11.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 717

 

Днями в Парку Історії Землі UNDERHILL, що у селі Підгір’я, відбулася яскрава прем’єра відеокліпу на авторську пісню Тетяни Бариляк BARVA «Кольорове дитинство» та мистецького центру BARVYSTOk.

Сучасна локація у вигляді білих космічних куль створила атмосферу неосяжного зоряного всесвіту. «Кольорове дитинство» ілюструє та оспівує найкращу пору – життєвий ранок. Тут усе зігріте барвами, літнім сонечком та щирими посмішками щасливих дітей. Дитинство – це безмежний простір надій і сподівань, тут кожна мрія має крила.

«Це відео для мене особливе, адже цією піснею я хочу донести меседж: «Живіть яскравими барвами. Наповнюйте світ добром, щирістю і позитивом. Будьте, як діти. І нехай цей динамічний сучасний трек додасть яскравості у ваше життя», – наголошує Тетяна Бариляк.

У відеороботі знялися 2 сини співачки – Денис (вокал) та Максим (саксофон). Автор ідеї та режисер проєкту – Тетяна Бариляк. Слова та музика – Тетяна Бариляк. Аранжування – Олег Пономарьов, студія звукозапису Indigo Music. Оператор-постановник – Роман Петришак студія KREK dyzayn. Танцювальна постановка – колектив «Гармонія», керівник Надія Борух.

 

Переглянути відео можна за посиланням:

 

https://www.youtube.com/watch?v=MtCKJma70uo

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини