СБУ провела антитерористичні навчання на Івано-Франківщині: знешкоджено «терористів», які захопили приміщення суду

опубліковано: 2021.10.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 217

 

Служба безпеки України провела антитерористичні навчання в Калуші Івано-Франківської області. Спецпризначенці СБУ знешкодили «терористів», які погрожували вчинити вибух у приміщенні міського суду, та звільнили умовних заручників.

 

 За легендою тренувань, зловмисники – обвинувачені у сприянні проросійським терористам, «втекли» з-під варти під час судового засідання, захопили зброю та умовних заручників. Їх спільники підготували для них «вибухівку».

 

Спецпризначенці СБУ знешкодили першу групу умовних терористів, коли вони намагалися «відступити» від захопленого приміщення.  Правоохоронці встановили місце перебування спільників та затримали їх у центрі міста при спробі вчинити ще один вибух.

 

У навчаннях взяли участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Служби судової охорони, Кримінально-виконавчої служби, Держприкордонслужби, Держслужби з надзвичайних ситуацій, Держслужби спецзв’язку та захисту інформації, Військової служби правопорядку, представники органів державної влади та місцевого самоврядування та медики.

 

Метою навчань є відпрацювання взаємодії між органами і підрозділами силових відомств України, посилення координації між суб’єктами боротьби з тероризмом, набуття досвіду в підготовці та проведенні антитерористичної операції, вироблення нових методів та підходів, перевірка готовності учасників до дій в екстремальних умовах.  

 

За оцінками координаційної групи Антитерористичного центру, учасники тренувань успішно відпрацювали алгоритми міжвідомчої взаємодії щодо запобігання терористичним загрозам.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини