«Ґудвеллі Україна» розпочинає свою діяльність у Рогатинській МТГ

опубліковано: 2021.10.22 | Коментарів: 0 | Переглядів: 617

 

1 жовтня завершився процес купівлі компанією «Ґудвеллі Україна» свинокомплексів в селі Дички та селі Підгороддя Рогатинської МТГ. Цей процес був поділений на декілька етапів, перехід власності на будівлі здійснювався поступово.

Спеціалісти компанії активно працювали над пошуком можливих способів розширення виробничих потужностей на території Прикарпаття. В цьому році агрокомпанія поставила на меті зміцнити свої позиції та працювати над подальшим розвитком.

  • Ґудвеллі Україна» працює в Івано-Франківській області понад 17 років. За цей час ми зарекомендували себе як відповідальний бізнес, що впроваджує екосталі технології у виробництві та є надійним партнером для громад. Ми сподіваємося, що зможемо стати частиною розвитку Рогатинської МТГ, адже тут є всі умови для успішного ведення сільськогоподарської діяльності.

Збільшення відгодівельних місць у тваринництві зарекомендувало себе як ефективний інструмент підвищення виробничих результатів, що відповідає стратегії подальшого розвитку компанії. Таким чином, нові комплекси будуть задіяні у виробництві після реконструкції. До слова, спеціалісти будівельного відділу уже почали роботи по реконструкції ферми в селі Дички.

Агрокомпанія налагоджує комунікацію з представниками місцевої громади і влади, було проведено ряд зустрічей в Рогатинській МТГ. Також, представники органів місцевого самоврядування сіл Дички й Підгороддя та вповноважені посадовці з Рогатинської МТГ відвідали найбільший свинокомплекс «Ґудвеллі Україна» в селі Копанки Калуської ОТГ. Під час цього ознайомчого візиту делегація оглянула територію ферми, відвідала біогазовий завод, автотранспортний парк, територію зберігання органічних відходів у закритих резервуарах. У представників Рогатинської громади була можливість отримати відповіді на всі запитання під час зустрічі з керівниками земельного, екологічного та КСВ відділів та іншими фахівцями.

  • У нас склалися гарні враження від побаченого. – ділиться Ярослав Огерук, староста села Підгороддя. – Ми переконалися, що питання екології компанія ставить на перше місце. І, звичайно, цікаво було побачити біогазовий завод. Арсенал техніки для внесення органічного добрива, який є у компанії, вражає як і сама технологія обробітку земель. Я знав про «Ґудвеллі Україна» вже давно і багато чув про її роботу. Тут я на власні очі переконався в тому, що всі позитивні відгуки є правдивими.

Компанія інвестує не тільки у виробництво, але й у розвиток територій своєї присутності, реалізовуючи соціальні проекти. Співпраця з громадами та місцевими жителями побудована виключно на принципах прозорості і відкритості. – запевнили відвідувачів представники інвестора.

 

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини