Шкідливі харчові звички можуть викликати серйозні захворювання, зайву вагу, втому. Деякі з них виникли ще у дитинстві, а якісь прийшли з віком, але якими б вони нешкідливими нам не здавалися, від них краще відмовитися. Щоб уникнути неприємних наслідків і налагодити культуру їжі, ми створили добірку звичок, які можуть завдати шкоди здоров'ю, інформує Ukr.Media.

Пропускати сніданок

Коли ми спізнюємося на роботу, часу на сніданок не залишається. Але якщо ми відмовляємося від сніданку, організм просить заповнити відсутність калорій — у результаті ми з'їдаємо більше.

Їсти перед сном

Коли їжа перетравлюється, організм перебуває у стані неспання. Вранці вам буде важко прокидатися, і весь день ви будете відчувати сонливість. А у лежачому стані процес перетравлення відбувається важче, це призводить до відкладення жиру.

Надмірне вживання цукру

Велике споживання цукру може призвести до діабету або ж до захворювань серцево-судинної системи. А найнебезпечніший продукт для серця — це морозиво. Солодке небезпечне ожирінням і збільшує ризик високого кров'яного тиску, що може спровокувати захворювання нирок. Не потрібно забувати, що цукор може міститися не лише у булочках, печиві, цукерках, існує й поняття прихованого цукру — це приправи, крупи, хліб. Просто споживання продуктів, що містять цукор, рекомендується звести до мінімуму.

Дієта заради схуднення

Дієти можна дотримуватися, якщо вам її призначив лікар. У усіх інших випадках потрібно дотримуватися правильного харчування. Якщо ви самостійно обмежуєте себе у їжі, то є ризик зірватися і набрати ще більше небажаних кілограмів.

Постійно підсолювати

Сіль підвищує кров'яний тиск, що погано впливає на стан нирок і викликає сухість у роті. Поступово зменшуючи кількість солі у їжі, ви зможете майже повністю від неї відмовитися. Добова норма становить 5 г. Надмірне вживання може викликати навіть головний біль.

Харчуватися перед телевізором

Кінотеатри привчили нас дивитися фільми з їжею, начебто поєднувати приємне з корисним. Фахівці стверджують, що, відволікаючись від вживання їжі, організм не відчуває насичення, через це легко переїсти. Навіть їсти й відриватися на перегляд стрічки у мобільному телефоні дуже шкідливо.