Керівник проєкту «Підприємницький університет» Девід Андерсон провів зустріч із студентами Івано-Франківська

опубліковано: 2021.10.13 | Коментарів: 0 | Переглядів: 485

Університет Короля Данила став одним з небагатьох українських університетів, які беруть участь в проєкті «Підприємницький університет», у межах якого викладають курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами». Його запровадив Стартап-інкубатор YEP спільно з Міністерством освіти і науки, Міністерством цифрової трансформації, Дія.Бізнес та Українським фондом стартапів.

Щоб поспілкуватись зі студентами й викладачами курсу, днями в Університет Короля Данила завітав керівник проєкту Девід Андерсон.

«Ви – основа багатьох змін! І я хочу поділитись з вами правилами успішного стартапера. По-перше, ви маєте бути сміливими. По-друге, креативними. Завдяки цим рисам можна долати будь-які виклики. А наш проєкт додасть ще й впевненості та уміння бачити сильні сторони одне одного. Будьте сміливими, радісними, не лякливими. Хапайтеся за можливості, як за подарунки. Пам’ятайте, що ви є володарями свого майбутнього і я дуже сподіваюся, що це майбутнє буде в Україні», – наголошує Девід Андерсон.

На зустрічі завідувачка кафедри управління та адміністрування Світлана Шинкар поділилася своїми висновками щодо викладання курсу «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами» для студентів УКД.

«На курсі ми вчились працювати в команді, здійснювати брейншторми, оформлювати канву проєктів та втілювати їх в життя. Хочемо, щоб можливість навчатись на цьому курсі була і в молодших студентів, адже зараз його вивчають магістри. А також прагнемо залучити викладачів з провідних університетів Америки до викладання цього курсу», – говорить Світлана Шинкар.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини