Україна впроваджує низку кроків, щоб здешевити вартість капіталу для малого та середнього бізнесу, — Денис Шмигаль

опубліковано: 2021.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 631
 
 

Україна робить низку кроків для здешевлення вартості капіталу, насамперед для малого та середнього бізнесу. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу на Київському міжнародному економічному форумі 7 жовтня.

«Президентська програма «5-7-9» дуже успішно себе показала та допомогла оживити ринок. На сьогодні видано вже 24,5 тисяч кредитів на загальну суму майже 65 млрд грн», — відзначив очільник Уряду.

Прем’єр-міністр зауважив, що сьогодні держава вкладає значні інвестиційні кошти у будівництво інфраструктури, що також оживляє бізнес у цій галузі.

«Завдяки масштабному будівництву створюється хороший мультиплікатор, утворюються нові робочі місця та підживлюється економіка. Це допомогло нам уникнути падіння економіки на 12% під час кризи, як це прогнозували міжнародні експерти», — зазначив Денис Шмигаль.

Крім того, Денис Шмигаль підкреслив необхідність розвитку фондового ринку й накопичувальної пенсійної системи. Відсутність цих речей за 30 років незалежності Прем’єр-міністр назвав економічним злочином проти України.

«Уряд спільно з Верховною Радою розробляє шляхи впровадження накопичувальної пенсійної системи без додаткового навантаження на людей і бізнес», — підкреслив очільник Уряду.

Також, за словами Прем'єр-міністра, було укладено меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, USAID, Американською торговельною палатою щодо розвитку інфраструктури фондового ринку, що сприятиме інвестиційному розвитку країни.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини