Початок днів духовної віднови

опубліковано: 2021.10.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 423
8 жовтня у стінах Івано-Франківської духовної семінарії розпочалися дні духовної віднови, які для семінаристів проводить отець Василь Савчин, працівник Івано-Франківської Архієпархії. 

Реколекції розпочалися зі вступного слова духівника семінарії — о. Романа Кандрача. Він представив нашій спільноті реколектанта, а також закликав відповідально поставитись до днів духовної віднови, адже вони допомагають зростати у вірі та відновити внутрішній зв’язок із Богом.

Опісля отець Василь розпочав першу науку, цитуючи послання до Корінтян 1.17-18. Основна тема цих реколекцій — «Глупота», що з грецької означає «безумство». 

«Найперша глупота, — зазначив проповідник, — всі народи, малі та великі, віруючі та невіруючі, усі люди без винятку потребують любові. Бог створив нас з любові, для любові і через неї. Люди шукають її у всьому: у близьких, у речах, у владі».

Священник додав, що ніхто не зможе заповнити людину любов’ю, оскільки кожна особа є обмежена, але є Бог, який є необмежений у любові, і тільки Він зможе заповнити нас. Бог любить тебе, навіть якщо ти найбільший грішник.Тому навіть гріх не перекреслює Божу любов. 

Наприкінці отець резюмував : «Якщо ти повіриш в цю глупоту, то через тебе й інші люди повірять в неї і будуть з Богом».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини