З’їзд катехитів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

опубліковано: 2021.10.03 | Коментарів: 0 | Переглядів: 597
2 жовтня у Івано-Франківській духовній семінарії відбувся з’їзд катехитів. Загалом було присутньо близько 220 катехитів з усіх протопресвітеріатів Івано-Франківської Архиєпаріхї УГКЦ. Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства Архієпархії.

Божественну Літургію прикрасив семінарійний квартет «Renovabis».

У день катехита Владика Володимир у свої проповіді наголосив на правильному вихованні молоді та дітей, які повинні зберігати християнські цінності у теперішньому секуляризованому світі. Також архієрей наголосив на тому, що катехит несе  велику відповідальність, адже виховує молоде покоління, яке стане цвітом і майбутнім нації. На завершення владика Володимир уділив  благословення на катехитичне служіння усім присутнім катехитам, що і було метою з’їзду, на плідне служіння та навчання – вручивши грамоти. Всім присутнім кавартет семінарії заспівав велично «Многая літа».

Після Літургії відбувся обід, після чого катехитам представили Катехизм для молоді, який нещодавно проголосили в УГКЦ, «Ми ідемо із Христом». Також важливою була робоча зустріч де обговорювалися проблеми розвитку катехизації на парафіях.

На завершення митрополит Володимир поблагословив всіх та побажав Богом благословенної праці.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини