Мінсоцполітики: Розмір субсидії для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може сягати до 10 тисяч гривень на місяць
опубліковано: 2021.10.01 | Коментарів: 0 | Переглядів: 386Розмір субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для багатодітних родин та дитячих будинків сімейного типу може скласти до 10 тисяч гривень в опалювальному сезоні 2021-2022 років. Про це повідомив заступник Міністра соціальної політики України Віталій Музиченко.
«Сьогодні призначення субсидій відбувається в індивідуальному порядку й залежить від розміру доходу членів домогосподарства і розміру плати за житлово-комунальні послуги, на що впливають тарифи і кількість цих послуг.
Зокрема, для багатодітних родин, дитячих будинків сімейного типу, які займають велику житлову площу, розмір субсидій в опалювальному сезоні 2021-2022 років буде складати до 10 тисяч гривень», – пояснив Віталій Музиченко.
Він зазначив, що в цілому середній розмір субсидій по країні в неопалювальний сезон складає 300-350 гривень, а в опалювальний – до двох тисяч гривень. Але залежно від умов споживання житлово-комунальних послуг, складу домогосподарства, рівня тарифів ця сума може складати й три-п’ять тисяч гривень.
Віталій Музиченко нагадав, що для призначення субсидії в загальному випадку слід подати лише заяву й декларацію про доходи. Документи можна подати особисто, звернувшись безпосередньо до Центру надання адміністративних послуг; у старостат або уповноваженої особи в громаді; органу соціального захисту населення в районному центрі. Також документи на призначення субсидії можна відправити поштою, роздрукувавши заяву з сайту Міністерства соціальної політики. Крім того, реалізовано можливість подання заяви й декларації через офіційний веб-сайт Міністерства.
Заступник Міністра також підкреслив, що громадяни, які мають право на отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, не повинні зволікати з їхнім оформленням, аби мати можливість вчасно і в повному обсязі оплачувати надані послуги.
інші новини
- 10 продуктів, якими можна «заїдати стрес»
- План відновлення України: скільки грошей очікувати від світу та на що їх спрямують
- Як ветеранам та їхнім родинам отримати 20 тисяч гривень на бізнес?
- Хвороба одна – збудників багато: менінгіт не має ніякого стосунку до мокрої голови чи наявності головного убору
- 9 ТЕХНІК, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ БАТЬКАМ ВІДНОВИТИ ЕМОЦІЙНУ РІВНОВАГУ ПІД ЧАС ВІЙНИ
- Про призначення пенсій за віком у 2022 році
- Як не стати жертвою російських фейків: поради експертів
- МОЗ: Відповіді на найпоширеніші питання про декларацію з лікарем
- ДП «Медичні закупівлі України» (МЗУ) запустило Телеграм-бот, за допомогою якого кожен може в декілька кліків дізнатись про наявність необхідних медпрепаратів у лікарнях.
- Безкоштовна юридична допомога: гаряча лінія Асоціації правників України тепер на hotline.uba.ua
- (НЕ) ДИТЯЧА ХВОРОБА: ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД ПАРОТИТУ, БІЛЬШ ВІДОМОГО ЯК “СВИНКА”
- Цінова ситуація на споживчому ринку у липні 2022 року: найбільше подорожчали продукти переробки зернових та яйця
- Укрпошта оголошує конкурс на вибір партнера по запуску першої української NFT марки на підтримку ЗСУ
- За ініціативи СБУ в Івано-Франківській області арештовано та передано в АРМА активи російських компаній на понад 200 млн гривень
- Олександр Усик – Ентоні Джошуа — дивіться в HD наживо на Суспільному
- Укрпошта та Пошта Польщі підписали меморандум про партнерство
- МОЗ: Загрозливі ознаки: коли час звертатися по психологічну підтримку
- Спостерігається масове розповсюдження фішингових повідомлень щодо різних фінансових виплат власникам карток Райфу.
- На 30 млн грн наркотиків вилучили у наркоділків на Прикарпатті
- Захоплення Запорізької АЕС окупантами: чи є загроза ядерної катастрофи