За хуліганство — покарання у виді 3 місяців арешту.

опубліковано: 2021.09.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 271

 

Хуліганство є одним із найпоширеніших правопорушень, спрямованих проти громадського порядку. Особа, яка вчинила хуліганство, посягає на суспільні відносини, що забезпечують нормальні умови життя людей у різних сферах суспільно корисної діяльності, спокійний відпочинок і дотримання правил поведінки в суспільному житті та побуті, часто завдає шкоди особистим інтересам людей, їхньому здоров’ю, власності, навколишньому середовищу тощо.       
Кримінально караним хуліганством визнається таке умисне грубе порушення громадського порядку, яке вчинене з мотивів явної неповаги до суспільства і супроводжувалось особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом. Основним безпосереднім об’єктом хуліганства є громадський порядок ( ст. 296 КК України).
У вересні поточного року  Калуською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення  у кримінальному провадженні за  ч. 1 ст. 296 КК України відносно місцевого жителя, який в ніч з 23.02.2021 на 24.02.2020, перебуваючи у м. Калуші, за допомогою сторонніх предметів пошкоджував   майно державних установ, закладів харчування, вибивав вікна автомобілів громадян.
Крім цього, останній застосовуючи фізичну силу пошкодив навіс каплиці та бетонну опору хреста, що по вул. Церковна.
Вироком Калуського міськрайонного суду вказану особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 296 КК України та призначено покарання у виді 3 місяців арешту.
 
 
 
 
 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини