Оголошено збір пожертв на горельєф Андрею Шептицькому в Калуші

опубліковано: 2021.07.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 52

До складу ініціативної групи зі встановлення горельєфу увійшли: громадська організація Союз Українок (Люба Липовська), комунальне підприємство «Ритуальна служба» (Олександр Коваль), скульптор Ігор Семак і калушанин Йосип Кшисяк.

Ідея встановлення горельєфу Митрополиту Андрею Шептицькому в Калуші пов’язана з тим, що він є людиною світового рівня, не раз бував у Калуші, зокрема, дав своє благословення на будівництво храму Святого Арихстратига Михаїла. При цьому в Україні пам'ять про Андрея Шептицького не вшанована належним чином: є всього три пам’ятники (в Яворові, Івано-Франківську і Львові) та два погруддя (в Трускавці і Тернополі), інформують "Вікна".

Тож, ініціативна група вирішала, що Калуш як місто, тісно пов’язане з Андреєм Шептицьким, має встановити перший і, є надія, що не останній, горельєф Митрополиту в Україні.

Горельєф планують встановити на майдані Шептицького, біля церкви Святого Архистратига Михаїла. Вартість проєкту — орієнтовно 160 тис. гривень.

 

Ініціативна група просить долучитися до збору коштів на встановлення горельєфу церкву, міську владу, підприємців та всіх небайдужих громадян.

Реквізити для перерахування коштів жертводавців — з позначкою "Шептицький":

Картка: 5169330521709664;

Розрахунковий рахунок: Найменування організації: ГО КМФ «Союзу Українок»

Код отримувача: 20560787

Рахунок:  UA493366770000026005374281001

Назва банку: Івано-Франківська філія АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини