У Калуші  вперше зареєстрували «Шлюб за добу» на Домбровському кар’єрі

опубліковано: 2021.07.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 48

 

 

Це була 400-а пари, яка зареєструвала «Шлюб за добу» в Калуші і перша пара, яка одружилась на Домбровському кар’єрі. «Це – достатньо безпечне місце проведення весільної церемонії. Його давно люблять наші наречені і часто там проводять фото сесії. «Ми захотіли здивувати молодят і зробили їм повідомила Ірина Очкур, очільниця Калуського міськрайонного відділу ДРАЦСу.

Для виїзної церемонії на Домбровському кар’єрі влаштували майданчик для реєстрації шлюбу та місце для весільного танцю.

 

Як повідомляє Калуський міськрайонний відділ ДРАЦС на своїй сторінці у Фейсбуці, Іван та Сніжана, які одружились на березі Домбровського озера, станцювали вальс на піску, а свідоцтво про шлюб їм вручила заступниця Калуського міського голови Наталія Кінаш.

 «Шлюб за добу» - проєкт Мін'юсту, який стартував в Україні у 2016 році. Серед його переваг є спрощена процедура державної реєстрації шлюбу, відсутність необхідності звернення до відділів державної реєстрації актів цивільного стану, проведення реєстрації шлюбу в час та у місці, обраному нареченими.

 

Домбровський кар'єр (Домбровське озеро, Калуське море) — затоплений соляний кар'єр в місті Калуш Івано-Франківської області, що був з 1967 по 2003 рік місцем видобутку калієво-магнієвих солей. З 2008 року розпочалося поступове затоплення відкритої шахти у зв'язку з припиненням роботи насосних станцій. Домбровське озеро — штучного (власне сам котлован) і природного походження (наповнення підземними та поверхневими водами), попередньо тут видобували калійну сіль, але після призупинення розробки кар'єр затопили підземні джерела та поверхневі води, а також атмосферні опади, і утворилось озеро площею близько 100 Га. Площа озера продовжує збільшуватися.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини