Заявку на містобудівні умови та обмеження можна буде подати через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва

опубліковано: 2021.07.27 | Коментарів: 0 | Переглядів: 46

 

Вже за кілька тижнів у Єдиній державній електронній системі у сфері будівництва з'явиться нова функція – можливість подання містобудівних умов та обмежень через електронний кабінет.


Про це повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій. 

«Розробники електронної системи здійснюють останні налагодження, після чого Департамент містобудування та архітектури КМДА буде тестувати нову функцію ЄДЕССБ, щоб виявити технічні помилки і неточності перед запуском можливості у публічній площині», - розповів Юрій Тацій. 

Він нагадав, що обов'язкова підготовка містобудівних документів через ЄДЕССБ визначена згідно з постановою Кабміну «Деякі питання забезпечення функціонування Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва». Зокрема, містобудівні умови та обмеження, зміни до них та відмова в їх наданні, скасування містобудівних умов та обмежень здійснюється виключно через Реєстр будівельної діяльності системи. 

«Цифровізація містобудівного документообігу дозволить налагодити взаємодію між різними реєстрами і спростити відносини між різними суб’єктами містобудівної діяльності, що призведе до відкритості рішень, які приймаються у містобудівній галузі та дозволить ефективніше стратегічне планування міських територій», - додав Юрій Тацій. 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини