Марцінків про “червону зону” в Івано-Франківську: Тут вже якісь політичні моменти

опубліковано: 2021.04.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 45

Ще на тиждень Івано-Франківська область залишається у червоній карантинній зоні.  Через це в Івано-Франківську скликають позачергову сесію міської ради, інформує "Галицький кореспондент".

“Мене дивують заяви центральної влади, міністра Степанова і прем’єр-міністра Шмигаля, які говорять, що область вже скоро вийде з червоної зони. Найбільше це обурює тим, що бізнес не може працювати у звичних умовах, звичайно що з дотриманням карантинних обмежень. І не треба тут прикриватися хворими і лікарнями. Бо чомусь Уряд забуває про допомогу медикам і лікарям і все лягає на плечі місцевих органів влади. Терпіти далі немає куди. У понеділок позачергова сесія. Прийматимемо рішення, щоб змушувати центральну владу прислухатися”, – говорить Марцінків.

За словами мера, статистика у місті позитивна, ситуація стабілізувалася і є всі причини, щоб вивести Франківщину з червоної зони.

“Мова не йде про повне знання карантинних вимог, але треба дати можливість людям працювати за умови дотримання соціальної дистанції і певних обмежень”, – вважає Марцінків.

Очільника міста дивує позиція щодо бізнесу у нашій області.

“Думаю, що тут вже якісь політичні моменти. Причин не виводити Франківськ і Франківщину з червоної зони немає. Наша статистика набагато менша, ніж у сусідніх Тернопільщині чи Львівщині”, – додав мер.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини