Безпека в громадах - важлива тема

опубліковано: 2021.04.08 | Коментарів: 0 | Переглядів: 37

Івано-Франківський регіональний  Програми "U-LEAD з Європою" продовжує інформувати представників громад про громадську безпеку та порядок.  Його базі днями відбувся семінар для громад у рамках тематичного пакета підтримки "Кроки для спеціалістів", під час якого йшлося про громадську інфраструктуру та безпеку. Учасниками заходу стали спеціалісти, заступники голів громад, відповідальні за цивільний захист у громадах.

Про це інформує Івано-Франківський РО.

З вітальним словом до представників громад звернувся керівник Івано-Франківського РО  "U-LEAD з Європою» Руслан Панасюк, який підкреслив, що одим з найважливіших завдань Програми є посилення управлінської спроможності в громадах, у яких з'явилися нові повноваження та нові виклики. Одними з таких є, зокрема, безпека та цивільний захист.  Він нагадав, що п'ять прикарпатських громад узяли участь у проєкті "Підвищення цивільної безпеки в українських громадах", який реалізовувався спільно з ДСНС України та Асоціацією добровільних пожежних команд Республіки Польща. Саме тому з присутніми ділилися досвідом практичним представники Космацьої та Рожнівської громад.

«Питання безпеки у громадах - це спільне завдання для всіх. Тому не можна стояти остронь нього. Я сам член добровільної бригади і на власному прикладі закликаю захищати порядок у громадах. Це нас гуртує», - зауважив голова Рожнянської громади Сергій Радиш.

Своєю черговою очільник Космацької громади Дмитро Мохначук розповів, що пожежники приходять до навчальних закладів, щоб розповіти дітям про важливість розумного поводження з вогнем, що сприяє розумінню підвищення безпеки у громаді зі шкільної лави.

Спікером на вебінарі стала Аґнєшка Пясецька, експертка з цивільного захисту. Саме завдяки її цікавому та насиченому виступу,  учасники семінару детальніше ознайомилися зі способами організації громадської безпеки в громаді, а також з алгоритмом створення добровільних пожежних команд, підготовки плану дій щодо вдосконалення цивільного захисту в громаді. Приміром, Аґнєшка Пясецька підкреслила, що важливо звернути увагу на аналіз та запобіганням ризикам надзвичайних ситуацій в громадах.

Представники громад поспілкувалися й про ідеї для успішних інформаційних кампаній щодо пожежної безпеки та протидії пандемії Covid-19.

Довідково:

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини