26 березня у зоні бойових дій загинув наш земляк, який віддав своє життя в ім’я України – Барнич Сергій

опубліковано: 2021.03.29 | Коментарів: 0 | Переглядів: 128

У жалобний одяг сьогодні вбралася Калущина… Втрата мужнього, сильного духом нашого сусіда, знайомого, співвітчизника не залишила байдужим жодного жителя нашого краю. 26 березня 2021 року в районі с. Шуми Донецької області загинув наш земляк Барнич Сергій  Михайлович.

         Барнич Сергій – відданий патріот, народився 11.01.1974, в місті Калуш Івано-Франківської області, після закінчення середньої школи №7 вступив у Калуський хіміко-технологічний технікум. Тут в 1993 році отримав спеціальність технік-електрик, проживав на вулиці Січових Стрільців , не був одруженим.

У 2015р.  Барнич Сергій був призваний по частковій мобілізації у військову частину В4264 і віддано виконував свій обов’язок перед Батьківщиною до 22.07.2016.

А далі  - за покликом душі, громадянського обов’язку - контракт на військову службу в 109-й гірсько-штурмовий батальйон 10-ї  гірсько-штурмової бригади на посаду сапера (розмінування). Він завжди сумлінно ставився до виконання військових обов’язків і бойових завдань, був вмілим бійцем, надійним побратимом.

         Барнич Сергій  боронив нашу землю на сході, тим самим, боронячи кожного з нас, наші домівки, наші сім’ї, нашу громаду та українську землю…

         У грудні 2020 року з нагоди четвертої річниці 109-ого окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ї ОГШБр Сергій Барнич був нагороджений грамотою міського голови та медаллю «За гідність та патріотизм».

Слава Герою, що віддав життя, захищаючи Україну!  Герої не вмирають! Вічна пам'ять!

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини