В Україні зареєстрували перший препарат-генерик для лікування коронавірусу

опубліковано: 2021.03.26 | Коментарів: 0 | Переглядів: 130

 

В Україні зареєстрували перший український препарат, який впливає на механізми виникнення і розвитку коронавірусної хвороби

 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на сайт фармкомпанії "Мікрохім" та указ Міністерства охорони здоровʼя.

Це перший український генерик (лікарський препарат, який відтворює оригінальний препарат (копія) японського противірусного засобу "Авіган". За даними компанії, препарат успішно пройшов контрольні дослідження у лабораторії на базі Державного експертного центру при МОЗ а також клінічні дослідження.

Зазначається, що японські випробування цього препарату показали, що препарат не просто усуває клінічні прояви коронавірусу, а насамперед впливає на механізми виникнення і розвитку хвороби коронавірусу в організмі людини.

Серед побічних ефектів може бути блювота, зниження маси тіла, активності та зниження вироблення червоних кровʼяних тілець. Один із серйозних побічних ефектів – потворність у новонароджених. Тому виробник не рекомендує вагітним жінкам і матерям, які годують, його вживати. Це стосується і чоловіків — тим, хто вживає препарат, радять використовувати барʼєрну контрацепцію упродовж прийому та після семи днів після закінчення терапії.

В Україні оригінальний препарат внесений до протоколу лікування коронавірусу, але він не зареєстрований у країні, тобто придбати його було неможливо.

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини