Хворіють по другому колу і важче: репортаж з “червоної” зони COVID-відділення Івано-Франківська

опубліковано: 2021.02.28 | Коментарів: 0 | Переглядів: 97

У суботу, 27 лютого, ТСН вдалося побувати у новому відділенні №5 обласної інфекційної лікарні Івано-Франківська.

Лікарні Прикарпаття вщерть заповнені хворими на коронавірус. У суботу, 27 лютого, ТСН вдалося побувати у новому відділенні №5 обласної інфекційної лікарні Івано-Франківська. Його відкрили трохи більше тижня тому. І вільних місць там уже немає. Багато пацієнтів хворіють вже по другому колу, пише ТСН.

Відділення запрацювало 10 днів тому на п'ятому поверсі лікарні. Там мали лікувати нирки та нервову систему, але зараз у цьому відділенні все для хворих на коронавірус. Коридор розділений червоною стрічкою, за якою карантинна зона.

У нещодавно відкритому відділенні вже готують до виписки пацієнтів. Воно розраховане на 40 ліжок, а зайняті 41.

"Ми відкрили місця, то за добу вони були зайняті, 41 пацієнт в нас є", - повідомила завідувачка COVID-відділення Іванна Васкул.

Прийняти ще хворих не можуть, хоча пацієнтів багато.

Наразі у відділенні 12 хворих не можуть без додаткового кисню. ТСН не вдалося з ними поспілкуватися, бо вони або занадто погано себе почувають, або не хочуть, аби їхні рідні знали, наскільки їм погано.

Лікарка Ольга Мокрицька своє ім’я написала на захисному комбінезоні, щоб її  впізнавали. Вона проводила ранковий обхід. Раділа, коли під час огляду пацієнтки побачила, що нарешті рівень кисню в крові став нормальним. 

"Це хороший показник. На 7-10 день наступає криз, коли хвороба дає загострення, пацієнти дістають температуру", - пояснює імунологиня Ольга Мокрицька. 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини