Калуська місцева прокуратура у 2020 році внесла 49 документів реагування, які розглянуто та задоволено, виявлені порушення усунено

опубліковано: 2021.02.25 | Коментарів: 0 | Переглядів: 114
Відповідно до ст. 2 Закону України «Про прокуратуру» - однією із функцій прокуратури являється нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян.
Калуською місцевою прокуратурою на цьому напрямку нагляд здійснюється у територіальних відділах поліції, секторах пробації, державній виконавчій та міграційній службах, а також в ізоляторі тимчасового тримання осіб.
З метою усунення виявлених порушень вимог законодавчих актів України, Калуською місцевою прокуратурою упродовж 12 місяців 2020 року внесено 49 документів реагування, які розглянуто та задоволено, виявлені порушення усунено.
Зокрема, при здійсненні нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень – 24 документів реагування, нагляду за додержанням законів при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян – 5 документів реагування та нагляду за додержанням законів при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення – 20 документів реагування.
Пріоритетами на цьому напрямку є додержання прав і свобод людини, запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність особи поводженню чи покаранню.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини