Долинським відділом місцевої прокуратури у 2020 році підготовлено 13 позовів на суму 32,047 млн. грн.

опубліковано: 2021.02.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 46

 

З метою виявлення фактів для представницької інтересів держави прокуратурою систематично опрацьовується інформація, яка надходить з органів державної влади та місцевого самоврядування, контролюючих органів, з відкритих джерел тощо. 

Результатом реалізації цієї роботи є ефективне здійснення прокурорами представницьких повноважень.

Долинським відділом місцевої прокуратури у 2020 році підготовлено  13 позовів на суму 32,047 млн. грн.

Ключовим завданням прокурорів при здійсненні представницької діяльності є реальний результат – стягнуті до бюджету кошти, повернуті об’єкти комунальної та державної власності, землі, збільшення надходжень за їх використання.

Задоволено 7 позовів на 14,296 млн. грн. 

Так, в поточному році  задоволено позов в інтересах держави, в особі Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області до відповідача ТзОВ «Комфорт Долина» про стягнення заборгованості з орендної плати за землю в сумі 114 тис. грн., розірвання договору оренди землі та повернення земельної ділянки площею 13,1423 га загальною вартістю                    11,4 млн. грн.

Також Господарським судом Івано-Франківської області від 16.01.2020 задоволено позов Калуської місцевої прокуратури про стягнення до місцевого бюджету з відповідача ПАТ «Укрнафта» 2,5 млн. гривень. 

За 12 місяців 2020 року Долинським відділом Калуської місцевої прокуратури забезпечено виконання судових рішень за позовами прокурорів на суму 1335 тис. грн.

Калуською місцевою прокуратурою також внесено 7 скарг на дії чи бездіяльність ДВС в порядку відомчого контролю, які розглянуті та задоволені.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини