Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 20-річного місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення

опубліковано: 2021.02.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 49
Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 20-річного місцевого жителя у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).
Встановлено, що молодик незаконно, без мети збуту, зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонений – метадон.
Калуським міськрайонним судом особу  визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 КК України та враховуючи молодий вік, визнання вини та те, що останній раніше до кримінальної відповідальності не притягався, призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі розмірі 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 5100 грн.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини