Підтримання публічного обвинувачення в суді є однією з конституційних функцій прокуратури і водночас, однією з основних засад судочинства

опубліковано: 2021.02.24 | Коментарів: 0 | Переглядів: 50
 
Публічне обвинувачення – процесуальна діяльність прокурора, що полягає у доведенні перед судом обвинувачення з метою забезпечення кримінальної відповідальності особи, яка вчинила кримінальне правопорушення.
Упродовж 2020 року працівниками Калуської місцевої прокуратури забезпечено належний рівень підтримання публічного обвинувачення.
За результатами досудового слідства направлено до суду 546 кримінальних проваджень з обвинувальним актом, у 55 кримінальних провадженнях із підозрюваними укладено угоди, в тому числі 29 – про примирення, 26 – про визнання винуватості, 4 – клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру, 15 – клопотань про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності.
Прокурори взяли участь у розгляді судами першої інстанції 488 кримінальних проваджень, у яких винесено 176 обвинувальних вироків щодо 313 осіб, у тому числі 57 – на підставі угод.
Судом обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою 20 особам, які підозрювались у вчиненні кримінальних правопорушень та 21 особі обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини