Затримали рецидивіста, який вчинив грабіж

опубліковано: 2021.02.23 | Коментарів: 0 | Переглядів: 46

 

Рожнятівським відділом Калуської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом вчинення грабежу, вчиненого повторно, а саме, злочину передбаченого ч.2 ст. 186 КК України.

21.02.2021 року  близько з 12:30 год. раніше неодноразово судимий місцевий житель з корисливих мотивів, перебуваючи в смт. Перегінськ, реалізуючи свій злочинний умисел на особисте збагачення, повторно, відкрито для оточуючих викрав мобільний телефон вартістю 1500 грн., що належав потерпілому, яким в подальшому розпорядився на власний розсуд.

В результаті проведених слідчих (розшукових) дій на протязі декількох годин було встановлено особу підозрюваного, місце його перебування, де його затримали його у порядку ст.208 КПК України.

Підозрюваним виявився 45-річний житель нашої області, раніше неодноразово судимий. Затриманий під час допиту визнав свою вину у вчиненому кримінальному правопорушенні.

На даний час відносно підозрюваного до суду скеровано клопотання  про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини