Уряд змінив порядок виплат по частковому безробіттю

опубліковано: 2021.02.21 | Коментарів: 0 | Переглядів: 91

Кабінет міністрів затвердив новий порядок надання допомоги по частковому безробіттю працівникам, у яких скорочення робочого часу становить 50%.

Відповідна постанова ухвалена на урядовому засіданні 3 лютого, повідомляє  

Згідно документу, допомога по частковому безробіттю надається центром зайнятості працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції без припинення трудових відносин.

Виплата працівникам допомоги по частковому безробіттю здійснюється роботодавцем, з яким оформлено трудові відносини.

BezrobittDopomoga1

Кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття для виплати працівникам надаються роботодавцям, діяльність яких пов’язана з виробництвом продукції, незалежно від їх форми власності, організаційно-правової форми та підпорядкування.

Право на допомогу по частковому безробіттю мають працівники, у яких скорочення тривалості робочого часу становить 50% і більше на місяць.

BezrobittDopomoga2

Проєкт постанови розроблений у зв'язку з тим, що новим законом щодо соцзахисту населення на період карантину встановлено, що порядок надання допомоги по частковому безробіттю визначається урядом.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини