Два тижні Прикарпаття бореться із негодою

опубліковано: 2021.02.19 | Коментарів: 0 | Переглядів: 41

Як тільки ОДА отримала прогнози синоптиків про можливе погіршення погоди, голова облдержадміністрації Андрій Бойчук зібрав нараду із начальниками автомобільних служб, поліції та управління ДСНС в Івано-Франківській області.

На нараді склали чіткий план протидії стихії, контролювали його виконання – і за рахунок цього на Прикарпатті вдалося уникнути снігового колапсу.

Впродовж двох тижнів усі відповідальні служби працювали в посиленому режимі. А на найскладніших ділянках доріг територіальних громад Коломийського та Івано-Франківського районів для допомоги залучили зведені загони ДСНС України в Чернівецькій області та 2 Спеціального центру швидкого реагування (м. Дрогобич).

Сьогодні вони отримали від голови ОДА Андрія Бойчука грамоти з подякою за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та активну участь у заходах ліквідації наслідків снігових заметів на території Прикарпаття.

Андрій Бойчук висловив вдячність за добре виконану роботу, та наголосив: «Ми ж продовжуємо працювати, щоб жодна негода не могла вплинути на життєдіяльність регіону».

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини