Депутати проголосували у першому читанні зміни до Водного кодексу України співавторства Едуарда Прощука

опубліковано: 2021.02.17 | Коментарів: 0 | Переглядів: 47

 16 лютого Верховна Рада в першому читанні проголосувала за внесення змін до Водного кодексу України співавторства народного депутата Едуарда Прощука.

Ці зміни врегульовують збереження і відновлення водних ресурсів та збереження держмайна на стратегічних об’єктах, пише "Типовий Івано-Франківськ"

Що зміниться?

Зміни до статті 42 Водного кодексу деталізують саме визначення водокористувачів й урегулюють умови використання води з каналів, водогосподарських систем і водогонів.

Це означає, що:

Первинними водокористувачами є ті, що мають власні водозабірні споруди і відповідне обладнання для забору води та отримують воду з каналів, водосховищ, водогосподарських систем, водогонів (водопроводів) міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів.

Забір та використання води із каналів, водогосподарських систем, водогонів (водопроводів) міжбасейнового та внутрішньобасейнового перерозподілу водних ресурсів має здійснюватися на підставі дозволу на спеціальне водокористування та відплатного договору, укладання якого є обов'язковим.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини