У Калуші спеціалісти з’ясовують технічний стан і безпечність експлуатації тунелю, яким відведено р. Кропивник в русло р. Сівка

опубліковано: 2021.02.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 92

15 лютого під головуванням міського голови Андрія Найди відбулась нарада щодо вирішення питання технічного стану тунелю, яким відведено р. Кропивник в русло р. Сівка в с. Кропивник Калуського району та безпеки його подальшої експлуатації.

У нараді взяли участь перший заступник міського голови, представники АТ «Оріана», управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління будівництва та розвитку інфраструктури міської ради та староста Кропивницького старостинського округу, повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

Під час наради обговорювалось питання необхідності експертної оцінки технічного стану тунелю, в який обвідним каналом відведено річку Кропивник в річку Сівка під час будівництва хвостосховища №3 та безпеки його подальшої експлуатації.

Прийнято рішення звернутись до Калуської райдержадміністрації та в архівний відділ щодо надання інформації про балансоутримувача тунелю в с. Кропивник та будь-якої наявної документації щодо будівництва обвідного каналу р. Кропивник і тунелю в с. Кропивник.

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини