На позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ та НС розглянули питання можливого припинення електропостачання КП “Водотеплосервіс”

опубліковано: 2021.02.16 | Коментарів: 0 | Переглядів: 69

12 лютого під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулося позарчергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють на сайті Калуської міської ради.

В порядку денному було 3 питання: 

  1. Про недопущення виникнення надзвичайної ситуації на території Калуської міської територіальної громади пов’язаної з можливим припиненням електропостачання КП «Водотеплосервіс».
  2. Про забезпечення безперебійної роботи систем життєзабезпечення Калуської міської територіальної громади та мінімізація наслідків ускладнення погодних умов пов’язаних з снігопадами та пониженням температури.
  3. Про епідемічну ситуацію на території Калуської міської територіальної громади спричинену коронавірусом COVID-19, та заходи щодо недопущення його поширення. 

Щодо ситуації з КП "Водотеплосервіс", то згідно листа АТ "Прикарпаттяобленерго" ще 28 січня планувалося припинити розподіл електричної енергії на об'єкти підприємства у зв'язку із заборгованістю за грудень в сумі 400 534, 82 грн за розподіл електричної енергії та заборгованістю в сумі 16 671,80 грн за перетоки реактивної енергії. Проте в той день КП "Водотеплосервіс" звернулося з проханням відтермінувати вимкнення та гарантією оплати за надані послуги, але станом на 10 лютого борги ще не погашені.

На засіданні комісія доручила керівництву КП "Водотеплосервіс" звернутися до контрагентів: ДП "Калуська ТЕЦ-НОВА", ПАТ "НАК "Нафтогаз України", АТ "Прикарпаттяобленерго", ТОВ "Ернерінг", АТ "Івано-Франківськгаз", ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" з пропозицією укладення договорів реструктуризації кредиторської заборгованості на довготривалий термін. Також мають звернутися до відповідних компетентних органів щодо можливості забезпечення резервним електропостачанням основних стратегічних об'єктів підприємства. А АТ "Прикарпаттяобленерго" просять розглянути можливість відтермінування оплати заборгованості.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини