Відбудеться прямий ефір з приводу підняття тарифів на воду за участю Андрія Найди

опубліковано: 2021.02.15 | Коментарів: 0 | Переглядів: 47

17 лютого о 18:00 відбудеться прямий ефір міського голови Андрія Найди, в. о. директора КП «Водотеплосервіс» Петра Шевчука та начальника управління житлово-комунального господарства Юрія Рекунова на тему «Прийняття економічно обгрунтованих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення».

Тобто у прямому ефірі надаватимуться роз’яснення з питань, які стосуються необхідності прийняття економічно обгрунтованих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, повідомляє пресслужба Калуської міської ради, інформує «Калуш ФМ».

Ефір транслюватиметься на YouTube каналі Калуського міського телебачення «KMT HD» (https://www.youtube.com/channel/UC07hBu0jrnOVh95S_80fabw ) та на сторінці «Калуська міська рада» у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/kalushcity).

Свої запитання з цього приводу мешканці громади можуть розміщувати у коментарях під вказаним оголошенням на сторінці «Калуська міська рада» у соціальній мережі Facebook, а також під час самого прямого ефіру під дописом  у Facebook та трансляції на YouTube.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини