Рівненська адвокатеса впевнена, що скандального стоматолога Інну Кравчук не притягнуть до кримінальної відповідальності

опубліковано: 2021.02.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 46

Рівненська адвокатеса Юлія Щербяк переконана, що судова справа проти скандального стоматолога Інни Кравчук із клініки “Only Kids”, яка на своїх прийомах знущалася та била дітей, не має жодних перспектив.

Про це правник написала у себе на сторінці в мережі Фейсбук, повідомляють "Рівненські новини".

 

“За шкоду, заподіяну працівником , несе відповідальність роботодавець (ст.1166 Цивільного кодексу України). Це стосується того періоду, коли зроблено відео. Образи від незнайомих людей підтверджують мою ідею, що оприлюднення відео має іншу мету, аніж захистити дітей і застерегти батьків.

Чи настане для лікарки кримінальна відповідальність , можна сказати після ознайомлення з матеріалами провадження та наявними доказами. Адже кримінальна справа «відкривається» лише за заявою потерпілих. А доведення злочину – це зовсім інше питання і воно не є таким простим. Потрібно довести “склад злочину”, – зазначила Юлія Щербяк.

На думку адвокатеси, лікарку не притягнуть до кримінальної відповідальності, їй не світить ніякий суд та вирок.

“Це лише інформаційний вибух, наслідком якого максимум , що можливо – припинити ліцензію на 1-2 роки. Бо щоб була кримінальна відповідальність , мають бути негативні наслідки у вигляді “шкоди”. Тобто якщо синці на шиї , то свідки або відео, заподіяння цих синців саме цій дитині. В сукупності компрометуючі відео 6-місячної давності, покази осіб , які не були очевидцями, не можуть стати підставою Крим від-ті. Таку справу “розвалить” у суді досвідчений адвокат, а виправдальних вироків нікому не потрібно. Довести причиновий зв’язок між шкодою психічному здоров’ю та діями – практично не можливо .

Роками в місцевому суді розглядаються медичні злочини, де настала смерть пацієнтів і ,як би нам не було прикро, але результатів немає”, – додала Юлія Щербяк.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини