Сенат США не підтримав імпічмент Трампа

опубліковано: 2021.02.14 | Коментарів: 0 | Переглядів: 43

Верхня палата Конгресу США шляхом загального голосування не підтримала імпічмент Дональда Трампа, оголошеного Палатою представників 13 січня. Голосування відбулося після кількаденних судових слухань у Сенаті США.

 

За те, щоби визнати Дональда Трампа винним у підбурюванні до заворушень проголосували 57 сенатори. Для схвального рішення Сенату, де нині представлено по 50 демократів і республіканців, необхідно було, аби ініціативу Демократичної партії підтримали щонайменше 17 однопартійців Трампа. Однак до демократів долучилися лише семеро республіканців.

Таким чином, верхня палата Конгресу США не змогла отримати необхідних двох третин голосів для того, щоби затвердити рішення про імпічмент експрезидента США.

“Це стало черговою фазою найбільш грандіозного полювання на відьом в історії нашої країни. І полювання триває, тому що наші противники ніяк не можуть забути, що за мене кілька місяців тому проголосувало 75 мільйонів людей. Це – найвищий показник в історії для діючого президента”, – прокоментував провал власного імпічменту Дональд Трамп.

У свою чергу чинний президент Джо Байден заявив, що “демократія крихка, а кожен американець має захищати правду”.

“Цей сумний розділ у нашій історії нагадав нам, що демократія є крихкою. Що її потрібно завжди захищати. Що ми повинні бути завжди пильними. Що насильству та екстремізму немає місця в Америці. І що кожен з нас має обов’язок і відповідальність як американець, і особливо лідери, що мають захищати правду і перемагати брехню”.

Нинішній судовий процес став першим в історії США, коли Палата представників двічі оголошувала імпічмент чинному президенту. Крім того, ніколи раніше судові слухання в Сенаті не відбувалися стосовно колишнього глави Білого дому.

rivnenews.com.ua

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини