У Калуші освятили наріжний камінь під пам’ятник Військовим ветеранам

опубліковано: 2021.02.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 55

Сьогодні, 12 лютого, у Калуші, на розі вулиць Височанка і Степана Бандери, освятили наріжний камінь під пам’ятник Військовим ветеранам. У заході взяли участь  представники районної та міської рад, воїни-«афганці», жителі громади.

Священнослужителі о. Богдан Никорович та о. Ігор Пришляк відслужили молебень та освятили наріжний камінь. Перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка привітала воїнів-афганців із 32-річчям завершення «афганської» війни та підкреслила вагому роль воїнів-афганців у теперішній війні на сході нашої країни інформує Калуська Р 

На заході зазначалося, що сквер Військових ветеранів – це своєрідна данина пам’яті всім тим, кому у різні роки довелося пройти через горнило 28 збройних кровавих конфліктів, розв’язаних «брежнєвською доктриною».

Варто зазначити, що Калуське територіальне об'єднання ветеранів Афганістану (голова – Володимир Сорохтей) доклало чимало зусиль, щоб на цьому місці розпочати будівництво скверу Військових ветеранів. Нещодавно воїни-«афганці» спільно із комунальниками упорядкували територію, а до кінця лютого планують завершити проєктно-кошторисну документацію. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини