На Прикарпатті рятувальники цілу ніч витягували транспорт зі снігу і кюветів

опубліковано: 2021.02.12 | Коментарів: 0 | Переглядів: 56

На Франківщині підрозділи обласного управління ДСНС надають допомогу водіям, які потрапили через негоду у скрутне становище. Чимало автомобілів застрягали у снігових заметах або ж опинялися у кюветах.

За інформацією управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, 12 лютого о 00.01 між с. Озеряни Олешанської ТГ та с. Хотимир Обертинської ТГ відділення ДПРЧ-5 м. Тлумач надало допомогу по буксируванню мікроавтобуса MERCEDES Sprinter, який застряг у сніговому заметі. В транспортному засобі перебувало 8 осіб, потерпілих немає.

В 00.15 в м. Долина на вул. Полуванки рятувальники буксирували автомобіль Долинського РЕМ, який застряг у снігу.

О 01.05 резервне відділення ДПРЧ-5 м. Тлумач евакуювало 2 осіб з легкового автомобіля Nissan Qashqai, що застряг у сніговому заметі. По дорозі рятувальники підібрали ще 2 осіб, які пішки йшли до с. Яківка.

О 01.30 допомога знадобилася у смт Заболотів, де рявальники буксирували автомобіль Hyundai Santa FE, який з’їхав з дороги в кювет. Обійшлося без потерпвлих.

В 01.45 на дорозі між с. Велика Кам’янка та смт Обертин в сніговому заметі застрягли автомобілі Renault Kangoo і Nissan, в яких перебувало 4 осіб. Їх витягнули за допомогою двох тракторів МТЗ.

О 03.12 працівники МПК Олеша надали допомогу по буксируванню автомобіля MERCEDES Sprinter, який застряг у сніговому заметі. В транспортному засобі перебувало 3 осіб.

О 03.30 між с. Назірна і с. Матеївці у сніговому заметі застряг автомобіль Audi A4, в якому перебувало 4 осіб. Коломийські рятувальники евакуювали цих людей та доставили в Коломию.

О 04.39 у с. Стецева Снятинської ТГ рятувальники буксирували автомобіль Opel Insignia, який застряг у сніговому заметі. В транспортному засобі перебувало 2 осіб.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини