Борг прикарпатців перед «Івано-Франківськгаз Збутом» виріс в 1,5 рази

опубліковано: 2021.02.11 | Коментарів: 0 | Переглядів: 62

Станом на початок лютого заборгованість населення перед ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» становить 821,74 млн грн, хоча ще на початок грудня 2020 року мешканці Прикарпаття боргували компанії 472 млн грн. Про це повідомили у ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

З початком опалювального сезону кожен другий споживач ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» має борг за спожитий енергоресурс. Щомісяця працівники компанії надсилають на адресу боржників 3-5 тисяч листів-попереджень із проханням погасити заборгованість. У випадку ігнорування даного листа – особова справа несумлінного платника передається до суду. На сьогодні в судах області розглядається близько тисячі справ, позивачем в яких виступає ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

«Наші працівники регулярно здійснюють комунікацію з клієнтами, нагадуючи їм про необхідність сплачувати рахунки, щоб не доводити справу до суду. З кожним споживачем ми працюємо індивідуально та готові йти назустріч нашим клієнтам, зокрема реструктуризувати борг»,– повідомив директор ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» Юрій Пилипів.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини