У Калуші дарунки, в рамках акції “Теплом зігріємо серця”, отримали більш як 120 дітей захисників України

опубліковано: 2021.02.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 73

Акція "Теплом Зігріємо Серця" - немає ні меж, ані кордонів. У Калуші дарунки, в рамках акції "Теплом зігріємо серця", отримали більш як 120 дітей захисників України, батьки яких воювали та воюють в зоні АТО/ООС. Захід присвячений даній події відбувся у НЕДІЛЮ, 7 лютого 2021 року в ПК «Юність». 

Завдяки членам осередків Бафало, Стемфорду, Нью-Йорку, Філадельфії, Йонкерсу, Пассейку Спілки Української Молоді в Америці діти отримали подарунки від своїх ровесників з діаспори. Цією акцією СУМівці всього світу хочуть скласти свою шану та подяку українським воїнам, які, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, боронять незалежність і територіальну цілісність Української держави. Акція розпочалася із вітального слова голови Калуської МО СУМ в Україні ім.Степана Бандери Сергія Федоріва. Він розказав про особливість акції та подякував воїнам-захисникам нашої Батьківщини. Продовженням заходу стала надзвичайно красива та казкова постановка у виконанні творчих колективів ПК «Юність» та зразкового дитячого театру «Чарівник», що нагадала присутнім Новорічний настрій та подарувала щирі усмішки дітей та радість батьків Посилання на відео-сюжет телебачення «Незалежність»: 

Впродовж семи років до благодійної акції «Теплом зігріємо серця» долучаються сумівці та люди доброї волі з усіх куточків світу. Завдяки спільним зусиллям сумівців з різних країн світу, за час проведення цього благодійного проекту, у 2014 – 2019 роках, дітям українських бійців передано 12 584 пакунків з дарунками, на більше $320 000 США. У 2018 році доброчинний проект Спілки Української Молоді «Теплом зігріємо серця» став переможцем в номінації «Молодіжна та дитяча благодійність» Національного конкурсу «Благодійна Україна». Відео про акцію «Теплом Зігріємо Серця»  

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини