Всеукраїнський відкритий марафон із української мови імені Петра Яцика

опубліковано: 2021.02.10 | Коментарів: 0 | Переглядів: 55

Із метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» проводитимуть Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика (далі – марафон). Учасниками марафону на добровільних засадах можуть бути учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти. 

Реєстрація на участь у марафоні відкрита з 01 до 14 лютого 2021 року. Марафон проходитиме в дистанційному форматі з 22 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи. 

Детальна інформація про марафон розміщена на сайті Інституту модернізації змісту освіти на сторінці Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. 

Правила

проведення Всеукраїнського відкритого марафону

з української мови імені Петра Яцика

Загальні положення

 1. Всеукраїнський відкритий марафон з української мови імені Петра Яцика (далі – марафон) проводиться з метою розвитку в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови, формування компетентностей комунікативно доцільно й виправдано користуватися засобами мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. 
 2. Марафон організовують Міжнародний благодійний фонд «Ліга українських меценатів» та Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». Технічним партнером марафону є товариство з обмеженою відповідальністю «Еволюшн Груп», яке надає доступ учасникам до платформи HUMAN. 
 3. Учасниками марафону є учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти, курсанти закладів фахової передвищої та вищої освіти. 
 4. Участь у марафоні є добровільною та безкоштовною.
 5. Учасники марафону несуть відповідальність за дотримання принципів академічної доброчесності. 
 6. Обробка персональних даних учасників марафону здійснюється з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних». 

Організація та проведення марафону

 1. Для участі в марафоні учасникам необхідно у період з 01 до 14 лютого 2021 року: 

а) заповнити анкету (режим доступу – https://cutt.ly/GhYhvnu), за добу на вказану в анкеті електронну пошту надійде інструкція з реєстрації на платформі HUMAN та код доступу; 

б) зареєструватися на платформі HUMAN (режим доступу – https://id.ev.systems/auth/registration).

 1. Марафон проводиться в дистанційному форматі з 22 лютого до 21 березня 2021 року в чотири етапи.
 2. Завдання на платформі HUMAN будуть доступні учасникам о 10 годині 23 лютого, 02 березня, 09 березня та 16 березня. 
 3. Перехід на наступний етап марафону відбувається за умови виконання завдань попереднього етапу, незважаючи на кількість балів, які набрав учасник за результатами перевірки. 
 4. Учасник, який не виконав завдання певного етапу або не надіслав його на перевірку, вибуває з марафону. 
 5. Результатом марафону є сума балів за завдання, що виконані учасником на чотирьох етапах. Визначення призерів мовного марафону 
 6. Призери марафону визначаються з числа учасників, які виконали завдання усіх чотирьох етапів, набрали найбільшу кількість балів та посіли 1-3 місця у співвідношенні 1:2:3. 
 7. Призери марафону отримують дипломи МБФ «Ліга українських меценатів».
 8. Призери можуть бути відзначені преміями МБФ «Ліга українських меценатів».

Управління освіти Калуської міської ради

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини