Андрій Найда особисто нагородив керівництво та особовий склад калуських рятувальників грамотами за мужність під час гасіння пожежі корпусу 903 цеху з виробництва хлорвінілу ТОВ «Карпатнафтохім»

опубліковано: 2021.02.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 64

15 січня у місті Калуш виникла пожежа на одному з найбільших хімічних підприємств України - ТОВ «Карпатнафтохім». За сигналом «Тривога» до місця події негайно прибули пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС. Завдяки злагодженим та чітким діям вогнеборців пожежу вдалося ліквідувати у найкоротший термін.

Сьогодні, 9 лютого, у актовому залі Калуського міськрайонного відділу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області  Калуський міський голова Андрій Найда особисто нагородив  керівництво та особовий склад калуських рятувальників грамотами за мужність і самовідданість, проявлені при виконанні службових обов’язків під час гасіння пожежі корпусу 903 цеху з виробництва хлорвінілу ТОВ «Карпатнафтохім» та побажав усім присутнім здоров’я і безпечних робочих буднів. По закінченні нагороджень  начальник Калуського МРВ У ДСНС в області Василь Микитин ознайомив мера міста із  побутом та технікою з якою працюють рятувальники щоденно та наголосив на основні проблеми з якими доводиться стикатись.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини