Кількість злочинів в області зменшилась,- Голубош про роботу поліції за минулий рік

опубліковано: 2021.02.09 | Коментарів: 0 | Переглядів: 41
Сьогодні, 9 лютого, в Управлінні поліції Івано-Франківської області розповіли про результати роботи за 2020 рік.

За словами очільника прикарпатської поліції Володимира Голубоша минулого року на лінію «102» надійшло 277 тисяч викликів. При цьому кількість злочинів зменшилась, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«З кожним роком збільшується кількість повідомлень. Це свідчить про те, що громадяни більше довіряють поліції. Втім, у порівнянні з 2019 роком на тисячу злочинів зареєстрували менше. Час реагування на виклик в області складав в середньому 13 хвилин, в Івано-Франківську - 8»,- розповідає головний поліцейський.

Також за рік у поліції зареєстрували 6 400 кримінальних правопорушень. Було затримано і направлено до суду кримінальні провадження щодо 7 організованих груп.

«Всі розбійні напади розкрили, окрім одного Калуші. Чоловік в магазині ножем погрожував продавчині і заволодів коштами, ми продовжуємо вивчати цю справу»,- додає Голубош.

Крім того, розкрито понад тисячу крадіжок, 205 осіб затримані під час вчинення злочину, впродовж декількох годин. Під час досудового розслідування забезпечено відшкодування збитків на суму 17 мільйонів 575 тисяч гривень.

У 2020 році поліцейські відкрили 23 кримінальні провадження через гральний бізнес та вилучили 543 одиниці грального обладнання.

За словами Голубоша, за фактом вирубки лісів у 2020 році викрили 70 злочинів та оголосили підозру 22 особам. Крім того, поліцейські реагують на зникнення людей. Так, того року 162 дитини провернули додому.

«Загалом зникло 606 громадян, з них розшукали 579, було декілька осіб, які стали жертвами вбивств. Всі злочинці затримані, а справи скеровані до суду»,- пояснив керівник обласної поліції.

Для того, щоб додавати коментарі, потрібно авторизуватись.
Ваш e-mail:     Пароль:    

інші новини